صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه
صنایع فلزی کاوه
تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

امور مشتریان: 021284270
نویسندگان
آخرین نظرات

۱۹ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷ ب.ظ

انواع درب های آکاردئونی تک لنگه و دولنگه

درب های آکاردئونی از انواع حفاظ های آکاردئونی هستند که برای اماکن تجاری و اماکن دولتی مناسب می باشند.  نصب درب های آکاردئونی در واحدهای مسکونی نیز رایج ترین نوع استفاده از این حفاظ هاست که این روزها بسیار پر طرفدار شده است.

درب آکاردئونی در دسته حفاظ ها و دکوراسیون ساختمانی هم قرار دارد. امنیت بالای درب های آکاردئونی و زیبایی بی نظیر آن موجب شده تا روزانه درخواست های زیادی در دفتر شرکت صنایع فلزی کاوه باری نصب ان به ثبت برسد. این درب های آهنی در دو نوع تک لنگه و دو لنگه طراحی می شوند.

انواع درب های آکاردئونی

 

الف- درب های آکاردئونی تک لنگه

درب های آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می شوند و مناسب ورودی آپارتمان های مسکونی و اداری هستند. قفل اصلی این درب ها در یک سمت آن تعبیه شده است. درب های تک لنگه در مکان های کوچکتر و راه پله های تنگ مشکلی ایجاد نمی کنند.درب های تک لنگه با مجهز به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد بهترین حفاظ برای درب اصلی آپارتمان هستند و از لحاظ زیبایی، هماهنگ با درب اپارتمان می باشند.

ب - درب های آکاردئونی دو لنگه

درب های آکاردئونی دو لنگه از طرفین باز و بسته می شوند و قفل آن در وسط درب ها نصب می شود. باری ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر می توان از درب آکاردئونی دو لنگه استفاده کرد. این درب ها به عنوان درب اصلی و در محوطه باز نصب می شوند. درب های دو لنگه مجهز به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد هستند و ضریب امنیت بالایی را ایجاد می کنند.

شرکت صنایع فلزی کاوه تولیدکننده انواع درب های آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است که تولیدات خود را به سراسر ایران نیز ارسال می کند. جهت هماهنگی با شماره های ما تماس بگیرید.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آبان ۹۶ ، ۲۳:۵۷
افسانه رر
دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳ ق.ظ

آشنایی با انواع حفاظ آهنی روی دیوار

برای حفظ امنیت انواع حفاظ آهنی روی دیوار تولید شده است. این حفاظ ها در طرح های گوناگون و ویژگی های منحصر به فرد می تواند سلیقه های مختلف را راضی کند. حفاظ های روی دیوار شرکت صنایع فلزی کاوه، تولید شده با مواد اولیه مرغوب و استاندارد است که بیشتری بازدارندگی را بر روی دیوار ایجاد می کند. پر طرفدارترین حفاظ آهنی روی دیوار کاوه عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ آبشاری. 

 

حفاظ آهنی روی دیوار

مشخصات  حفاظ آهنی روی دیوار

 

حفاظ شاخ گوزنی : ایمن ترین حفاظ آهنی روی دیوار است که طراحی آن به گونه ای است که نفوذپذیری را غیر ممکن می کند. تعداد شاخه های تیز این حفاظ امنیت بالایی را ایجاد می کند.

حفاظ بوته ای : شباهت زیادی به حفاظ شاخ گوزنی دارد و همانند خارهای صحرایی شاخه های تیز با ارتفاع متفاوت آن موجب شده تا امکان خمش و پیچش در نرده ها وجود نداشته باشد.

حفاظ سرنیزه ای مدرن : این حفاظ در مقایسه با حفاظ های سرنیزه ای سابق کارایی بالایی دارد و عیوب حفاظ های سابق را پوشش می دهد.

حفاظ لیلیوم : آنچه این حفاظ را متمایز می کند امکان رنگ آمیزی با دو رنگ متفاوت است. زیبایی ظاهری حفاظ لیلیوم می تواند مشکل پسندترین سلیقه ها را نیز راضی کند.

حفاظ آبشاری :  حفاظ آبشاری در تراکم 11 و 14 ردیف تولید می شود. ارتفاع معمول این حفاظ 75، 90 و 100 سانتی متر است و به دلیل شکل ظاهری به حفاظ آبشاری معروف است.

از انواع دیگر حفاظ آهنی روی دیوار می توان به حفاظ شعله ای، حفاظ لاله ای و حفاظ نیزار اشاره کرد. طراحان شرکت کاوه با ارائه طرح های متفاوت و مدرن سعی در جلب رضایت مشتری دارند. زیبایی ظاهری در کنار کیفیت، می تواتد مشکل پسندترین سلیقه ها را نیز راضی کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آبان ۹۶ ، ۱۰:۲۳
افسانه رر
يكشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ

تفاوت های حفاظ شاخ گوزنی و دوربین مدار بسته

تقربیا همه موجودات برای حفاظت از قلمرو و محل سکونت خود تلاش می کنند. انسان ها نیز از گذشته تا کنون، براساس دانش و تکنولوژی روز، اقدام به ابداع روش های متفاوتی برای جلوگیری از ورود سایر افراد به خانه و کاشانه خود نموده اند. در گذشته های بسیار دور و زمان انسان های غارنشین، تله گذاری یکی از اقدامات مهم برای جلوگیری از ورود حیوانات وحشی یا سایر قبیله ها، به محل زندگی افراد بود. اما امروزه از روش های مختلفی مانند انواع حفاظ روی دیوار، استخدام یک یا چند نگهبان معتمد، نصب انواع دوربین های مداربسته، نصب درب آکاردئونی بر روی ورودی آپارتمان، سیستم های دزدگیر گران قیمت الکترونیکی و... استفاه می شود.
حفاظ شاخ گوزنی یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین انواع حفاظ روی دیوار است. چرا که حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید نیروی انتظامی قرار گرفته است و با توجه به این حقیقت که حتی در حالتی که حفاظ شاخ گوزنی بر روی زمین قرار گرفته باشد نیز، عبور از روی آن غیر ممکن است، نصب این نوع حفاظ بر روی دیوار ساختمان ها، تقریبا امکان عبور از روی دیوار را به صفر می رساند. دوربین مداربسته نیز یکی از ابزارهای حفاظت از ساختمان است که با کمک نیزوی برق کار می کند و علاوه بر آنکه تمامی تحرکات مقابل ساختمان را ضبط می نماید، به کاربر این امکان را می دهد که در هر زمانی و از هر فاصله ای، به کمک ایمنترنت و دوربین مداربسته، از محل مورد نظر بازدید نماید.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

بررسی تفاوت های دوربین مداربسته و حفاظ شاخ گوزنی

•    یکی از مهم ترین تفاوت های حفاظ شاخ گوزنی و دوربین مدار بسته، صرفه اقتصادی حفاظ شاخ گوزن نسبت به دوربین است. در واقع هزینه خرید دستگاه دوربین مداربسته، نصب آن، هزینه اینترنت مصرفی دوربین و همچنین برق مصرفی دستگاه، نصبت به حفاظ شاخ گوزنی بیشتر می باشد.
•    حفاظ شاخ گوزنی پس از نصب، به صورت شبانه روزی و بدون صرف هیچ گونه هزینه ای جلوی عبور از روی دیوار را خواهد گرفت. اما دوربین مداربسته با قطع برق از کار خواهد افتاد و در صورت قطع اینترنت نیز امکان مشاهده وضعیت ساختمان از راه دور وجود نخواهد داشت.
•    تنها هزینه ای که برای سرویس حفاظ شاخ گوزنی باید پرداخته شود، مبلغی برای خریداری یک سطل رنگ و یک قلمو و نقاشی حفاظ پس از چندین سال استفاده است. اما دوربین مداربسته ممکن است هک شود، ویروسی شود، به دلایل مختلف زاویه لنز دوربین تغییر کند و... که در تمامی این موارد باید فرد متخصص و مجرب به آن رسیدگی نماید. همچنین باید به طور سالیانه هزینه ای برای آی پی دوربین بپردازید.
•    یک تفاوت بسیار مهم حفاظ شاخ گوزنی و دوربین مداربسته آن است که حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار به منظور جلوگیری از ورود غیر مجاز به اماکن و پیشگیری از به سرقت رفتن اشیا استفاده می شوند. اما انواع دوربین های مداربسته در پی گیری سرقت انجام شده و شناسایی مجرمان کاربرد دارند و توانایی جلوگیری از ورود افراد به ساختمان را نخواهند داشت (البته سارقین معمولا ساختمان هایی که دارای دوربین مداربسته باشند را برای دزدی انتخاب نمی کنند).

 

کارشناسان باتجربه شرکت صنایع فلزی کاوه آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه انواع حفاظ روی دیوار و درب های آکاردئونی می باشند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۳:۲۱
ماندانا gh

مجتمع های مسکونی متشکل از واحدهای آپارتمانی است که در هر کدام از آن ها اعضای یک خانواده زندگی می کنند. بحث تامین امنیت مهم ترین مشکل مجتمع های مسکونی است. انواع دوربین های مدار بسته و حفاظ روی دیوار برای حفظ امنیت ساکنین موجود است. طبق یک نظرسنجی، حصار شاخ گوزنی بیشترین رضایت مشتری را کسب کرده است که به دلیلی بازدارندگی کامل آن است.

 

حصار شاخ گوزنی

چگونه حصار شاخ گوزنی امنیت بیشتری ایجاد می کند؟

 

ورود سارقین به داخل منازل، امنیت و آسایش خانواده ها را مختل می کند. صرف نظر از ضررهای اقتصادی، دزدی می تواند آسیب های روحی و روانی را برای ساکنین به وجود آورد.از این رو یک سیستم محافظتی باید از ورود سارق جلوگیری کند.

حصار شاخ گوزنی یکی از بهترین و کارآمدترین حفاظ های روی دیوار است که تراکم بالایی دارد و عبور از آن در عمل، غیر ممکن است. عرض زیاد و ارتفاع مناسب حصار شاخ گوزنی، بیشترین مانع را برای ورود به حیاط و فضای عمومی ایجاد می کند.

اغلب آپارتمان هایی که از دوربین مداربسته برای حفظ امنیت ساکنین استفاده می کنند با دشواری هایی مواجهند. از متداول ترین مشکلات دوربین های مدار بسته ، ورود سارق به داخل مجتمع است. به این صورت که مداربسته نمی تواند جلوی ورود سارق را بگیرد و مانعی بر سر راه ورود مجرمان ایجاد نمی کند. این دوربین ها مزایایی هم دارند که البته پس از رخداد جرم دزدی، می توان سارق را شناسایی کرد.

بدیهی است با نصب حصار شاخ گوزنی می توان از ورود سارق به طور کامل جلوگیری کرد. در این صورت جرمی اتفاق نخواهد افتاد و نیازی به شناسایی سارق نیست. مجتمع های مسکونی تمایل دارند تا از سیستم های امنیتی که بازدارندگی بیشتری دارد استفاده کنند. کارامدترین سیستم امنیتی باید بتواند مانع ورود مجرمان شود. شرکت صنایع فلزی کاوه تولید کننده حصار شاخ گوزنی در خدمت خانواده های ایرانی است.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آبان ۹۶ ، ۱۱:۳۹
افسانه رر
شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴ ق.ظ

مقایسه دوربین مدار بسته و حفاظ شاخ گوزنی

اگر به دنبال نصب سیستم امنیتی و محافظتی برای ساختمان خود هستید، باید شناخت کاملی از انواع سیستم های امنیتی موجود در بازار داشته باشید. به طور کلی امنیت ساختمان از طریق نصب حفاظ روی دیوار و یا نصب سیستم های ضبط کننده چشمی تامین می شود.  در این مطلب مقایسه دوربین مدار بسته و حفاظ شاخ گوزنی را برای راهنمایی بیشتر و انتخاب هوشمندانه در نظر گرفتم.

 

مقایسه مدار بسته و شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی یا دوربین مدار بسته کدام کارایی بیشتری دارند؟

 

دوربین مدار بسته، مجهز به سیستم ضبط تصویر در روز و شب است. این دوربین با توجه به تنظیمات می تواند در همه مکان های امنیتی و دلخواه مشتری نصب شود و هر تحرکی را در حافظه خود ضبط کند. 

حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارهای اصلی و دیوارهای تراس نصب می شود. حفاظ شاخ گوزنی کاوه، دارای تراکم بالا، بلندی و عرض زیادی است. عبور از این حفاظ و ورود به محوطه حیاط  در عمل غیر ممکن است.

برای حفظ امنیت جانی و مالی ساکنین در ساختمان ها باید از یک سیستم حفاظتی قوی که مانع ورود مجرمین به داخل بنا شود، استفاده کرد. با نصب حفاظ شاخ گوزنی، امکان وقوع جرم و ورود مجرمانه به داخل محوطه وجود ندارد و سارقین نمی توانند به داخل ساختمان راه پیدا کنند. در این صورت نیازی به ضبط چهره سارقین وجود ندارد.

ساختمان هایی که مجهز به دوربین مدار بسته هستند، امکان ضبط چهره سارق را دارند ولی برای عدم ورود مجرمانه هیچ ترفندی را اجرا نمی کنند. در واقع بیگانگان به راحتی می توانند وارد محوطه و ساختمان شده و بزه مجرمانه را مرتکب شوند. البته امکان ردیابی و دستگیری مجرمان در این سیستم وجود دارد.

در مقایسه دوربین مدار بسته و حفاظ شاخ گوزنی به این نتیجه می رسیم که: دوربین مدار بسته نمی تواند مانع ورود سارقین شود ولی حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت استاندارد مانع از ورود غیر قانونی و وقوع جرم می شود. 

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۶ ، ۱۱:۲۴
افسانه رر

مزایای حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دوربین مدار بسته:

حفاظ شاخ گوزنی

- پیشگیری قبل از وقوع حادثه

- زیبا سازی سردرب و روی دیوار منازل و ادارات

- ترکیب طبیعت با دنیای صنعتی و قرن مدرنیته

- الهام از طبیعت و رونمایی هنر در صنعت آهن در دکراسیون خارجی ساختمان

- مقاومت بالای حفاظ شاخ گوزنی در برابر برش

- استحکام در برابر زنگ خوردگی به دلیل رنگ آمیزی خاص

- استحکام در برابر ضربه و عدم جدایش جوش قطعات

- افزایش ارتفاع دیوار بدون استفاده از مصالح ساختمانی اضافی و کاهش نور

- جلوگیری از ورود سارقان حتی در مواقع سفر

- افزایش احساس امنیت خانواده و ایجاد آرامش

- جلوگیری از ورود حیواناتی که با انسان همزیستی دارند مانند گربه و سگ و ...

- جلوگیری از حیوانات حیات وحش در باغات مانند روباه، شغال و گرگ و ...

البته وجود دوربین های مداربسته نیز کمک شایانی در پیگیری سرقت دارد اما اگر از حفاظ های شاخ گوزنی استفاده شود دیگر سرقتی رخ نمی دهد که احتیاجی به پیگیری داشته باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۶ ، ۰۸:۱۰
ا. محمدی
جمعه, ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷ ب.ظ

حفاظ شاخ گوزنی یا دوربین مدار بسته

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار، پیش گیری قبل از وقوع حادثه است. با حفاظ های شاخ گوزنی می توانید راه را بر روی اغیار بست و با خاطری ایمن شب را صبح نمود. شاید با دوربین های مدار بسته  براحتی بتوان دزد را شناسایی و حتی دستگیر کرد اما آسایشی که از افراد منزل هنگام سرقت گرفته شده را نمی توان به هیچ عنوان برگرداند.

از لحاظ روانی افراد یک خانواده آسایش نخواهند داشت و هر لحظه دلهره ورود سارقی به خانه را خواهند داشت. اگر در خانه حضور داشته باشید چه بسا اتفاقی جانی یا روحی برای افراد خانواده تان رخ دهد یا اینکه اگر در مسافرت باشید در تمام طول مسافرت باید نگران خانه و وسایل آن باشید و اضطراب و دلهره در طول سفر همراه شما خواهد بود.

اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است چه بسا بسیاری از بیماری ها بعد از وقوع قابل درمان نیستند. به عنوان مثال اگر سارقی هنگام دزدی از ترس لو رفتن بلایی بر سر اهالی منزل بیاورد یا ترسی که در وجود فرزند خانواده به دلیل احساس عدم امنیت در منزل ایجاد می شود با هیچ خسارت و دیه ای قابل جبران نیست.

حفاظ های شاخ گوزنی با توجه به ساختار شاخه ای خود دیوار و سردرب خانه شما را در برابر سارقان نفوذتاپذیر می نماید و بهترین مثال برای پیشگیری قبل از درمان در مورد سرقت است.

حفاظ شاخ گوزن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آبان ۹۶ ، ۱۲:۰۷
ا. محمدی
پنجشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۰۸ ب.ظ

اهمیت نصب حفاظ بوته ای

زندگی در شهرهای بزرگ و آپارتمانی موجب شده تا همسایه ها شناخت کمتری نسبت به یکدیگر داشته باشند. در زمان های گذشته اهالی محلات به خوبی با خانواده های یکدیگر آشنا بوده و حتی با هم  رفت و آمد داشتند. واقعیتی است غیر قابل انکار که دیگر همسایه از همسایه خبر ندارد. از این رو حفظ امنیت و نرده های روی دیوار بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. 

 

حفاظ بوته ای

 

مشخصات حفاظ بوته ای کاوه

 

حفاظ بوته ای یک نرده حفاظ دیوار است که از نظر ظاهری شباهت زیادی با حفاظ شاخ گوزنی دارد. بسیاری از افراد این دو حفاظ را با یکدیگر یکی می دانند. البته از بسیاری جهات حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای به یکدیگر شباهت دارند.

حفاظ بوته ای یا حفاظ بوته خاری یا حفاظ خاری، نام های متداول یک نرده روی دیوار است که طراحی آن از طبیعت الهام گرفته شده است. بوته های خار بیابان الهام بخش طراحی این حفاظ بوده است.

نرده بوته ای از مستحکم ترین حفاظ های دیواری است که تقریبا غیر قابل نفوذ می باشد و عبور از آن در عمل ناممکن است. فرم شاخه های نرده بوته ای و تراکم آن راه نفوذ بیگانگان را به طور کامل مسدود می کند. 

حفاظ بوته ای با تراکم ، 8 ، 10 و 12 ردیف به صورت شاخه ای تولید می شود. هر شاخه با استاندارد طول 2 متر و تراکم بین 8 تا 10 ردیف به خواست مشتری ساخته می شود.

ارتفاع استاندارد حفاظ بوته ای 90 سانتی متر و عرض آن بین 50 تا 75 سانتی متر است. حفاظ بوته ای با ارتفاع 70، 80، 90، 100 و 120 سانتی متری با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود. کارشناسان با تجربه شرکت صنایع فلزی کاوه با بازدید رایگان از محل، راهنمایی لازم را برای ارتفاع مناسب حفاظ ارائه می دهند. 

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۶ ، ۱۸:۰۸
افسانه رر

همه ما کم و بیش با نقش درب آکاردئونی در تامین امنیت منازل آشنا هستیم و می دانیم که از درب آکاردیونی نیز همانند انواع حفاظ روی دیوار، به عنوان حفاظ ساختمان استفاده می شود.
درب آکاردئونی مجموعه ای از فلزهای متصل به هم است که ظاهری شبیه به نرده حفاظ ساختمان دارد. با این تفاوت که می توانید درب آکاردئونی را به آسانی جمع کنید تا هم جای کمتری بگیرد و هم از سر راه برداشته شود.

 

درب آکاردئونی

 

جنس درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از فلز بسیار با کیفیت ساخته می شود تا در برابر بریده شدن و خم شدن مقاومت بالایی داشته باشد. به همین سبب است که حفاظ آکاردئونی به خوبی می تواند جلوی عبور سارقین از درب ورودی ساختمان ها را بگیرد.
برای افزایش مقاومت حفاظ آکاردئونی، معمولا روی آن را با لایه ای از ضد زنگ می پوشانند و سپس برای زیبایی بیشتر آن را با رنگ روغن به رنگ دلخواه، رنگ آمیزی می نمایند.
شرکت صنایع فلزی کاوه که از تولید کنندگان با سابقه انواع نرده روی دیوار و درب های آکاردئونی می باشد، به منظور حفظ کیفیت و دوام بیشتر درب های آکاردئونی و رنگ آن، رنگ های کوره ای را جایگزین رنگ روغن نموده است.

درب آکاردئونی قابل نصب در چه اماکنی می باشد؟

با گسترش آپارتمان نشینی، عده بسیاری برای حفاظت از واحد مسکونی خود اقدام به نصب درب های آکاردئونی در قسمت ورودی منزل می نمایند. بنابراین اگر آپارتمانتان دارای درب ضد سرقت نیست، به هیچ عنوان نگران نباشید و تنها با کمک یک درب آکاردئونی، امنیت منزل خود را تامین نمایید.
همچنین به دلیل آنکه درب های آکاردئونی بسیار سبک بوده و به راحتی در ریل خود به حرکت در می آیند، می توان از این نوع حفاظ برای ورودی پارکینگ استفاده کرد. مزیت استفاده از درب های آکاردئونی برای ورودی پارکینگ آن است که حفاظ آکاردئونی به آسانی قابل اتصال به دربازکن های الکتریکی و ریموت دار می باشد.
جالب است بدانید درب های آکاردئونی صرفا برای درب ورودی ساختمان طراحی نشده اند. بلکه اگر در منزل خود دارای بالکن یا تراسی با پنجره های بزرگ هستید، می توانید با نصب درب آکاردئونی در بالکن، در ایام مسافرت جلوی ورود سارقین به منزل را بگیرید و هنگامی  که در منزل حضور دارید، به سادگی حفاظ را در گوشه ای جمع کنید تا جلوی دید و راه ورود به بالکن را نگیرد.
از درب های آکاردئونی می توانید به عنوان حفاظ پنجره نیز استفاده نمایید. این کاربرد درب های آکاردئونی، برای مغازه های کوچک که از طریق پنجره با مشتری در ارتباط هستند، بسیار کاربردی است. چرا که در طول روز می توانید حفاظ را برای ارتباط با مشتری جمع نمایید و در پایان ساعت کاری آن را ببندید تا کسی موفق به شکستن پنجره و ورود به مغازه نشود.
از درب آکاردئونی بزرگ، برای ورودی پاساژها نیز استفاده می شود. در ساعات کار مغازه ها در آکاردئونی بسته و در گوشه ای جمع می شود تا راه ورود خریداران به پاساژ باز باشد و در پایان ساعت کاری پاساژ، این درب توسط نگهبان بسته و فقل می گردد.

 

به منظور اطلاع از قیمت انواع درب آکاردئونی و چگونگی ساخت و نصب آن ها از طریق وب سایت، تلفن یا مراجعه حضوری به شرکت صنایع فلزی کاوه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۶ ، ۰۰:۰۸
ماندانا gh
سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۵۸ ب.ظ

نقش درب آکاردئونی در تامین امنیت منازل

انسان همواره به دنبال راهی برای حفظ ایمنی محل کسب و زندگی خود بوده است و برای جلوگیری از ورود سارقان به محوطه ساختمان ها از روش های مختلفی مانند استفاده از انواع حفاظ روی دیوار، استخدام نگهبان، نصی دوربین های مداربسته و... بهره برده است. امروزه نیز بسیاری از افراد برای حفاظت از منازل مسکونی خود، اقدام به نصب درب آکاردئونی بر روی چهارچوب در می نمایند.
شرکت صنایع فلزی کاوه یکی از تولید کنندگان با سابقه انواع حفاظ روی دیوار و درب آکاردئونی می باشد. مشاورین با تجربه این شرکت به صورت حضوری یا تلفنی، آماده پاسخ گویی به پرسش ها و ارائه مشاوره رایگان به تمامی هم وطنان می باشند.
 

 
درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی یا درب تا شو، مجموعه ای از فلزهای متصل به هم است که مانند ساز آکاردئون، به راحتی باز و بسته می شوند. درب آکاردئونی هنگامی که باز باشد، مانند یک محافظ قوی، راه ورود را می پوشاند و رفت و آمد را غیر ممکن می نماید. اما هنگامی که جمع شود، فضای بسیار اندکی را اشغال نموده و هیچ اختلالی در تردد ایجاد نخواهد کرد.
برخی از انواع درب های آکاردئونی دارای یک ریل در بالا و پایین در هستند که حفاظ به سادگی در آن به حرکت در می آید و برخی از انواع قدیمی تر آن بجای ریل دارای یک چهار چوب هستند.
درب های آکاردئونی بسیار سبک بوده و می توانید به صورت دستی یا با کمک در بازکن های الکتریکی آن ها را باز و بسته نمایید. همچنین می توانید هر درب آکاردئونی را با قفل کتابی یا انواع دیگر قفل محکم کنید. البته بر روی برخی از انواع جدیدتر درب های آکاردئونی، قفل مخصوصی نیز کارگذاری شده است و در حقیقت دارای دو قفل می باشند.

درب آکاردئونی برای چه مکان هایی مناسب است؟

•    یکی از رایج ترین کاربردهای درب های آکاردئونی که همگی ما با آن آشنا هستیم، حفاظت از درب ورودی منازل است. محل نصب این نوع درب آکاردئونی روی چهارچوب در می باشد.
•    به دلیل سهولت باز و بسته شدن درب های آکاردئونی، می توان از آن به عنوان درب پارکینگ بهره گرفت.
•    در صورتی که پنجره های بزرگ یا بالکن در منزل دارید، می توانید به سادگی با کمک درب آکاردئونی جلوی ورود سارقین را بگیرید.
•    درب آکاردئونی قابل نصب بر روی ورودی حیاط نیز می باشد.
•    از درب آکاردئونی در تامین امنیت پاساژها و مغازه ها استفاده می گردد.
 

درب آکاردئونی از چه چیزی ساخته می شود؟

بدیهی است که درب های آکاردئونی باید از فلزی ساخته شوند که به راحتی شکسته، بریده یا خم نشود و به خوبی از ورود افراد ناشناس به ساختمان ها جلوگیری نمایند. به همین علت معمولا درب های آکاردئونی را از جنس آهن بسیار با کیفیت و پروفیل می سازند.

گروه صنایع فلزی کاوه به منظور حفظ کیفیت درب های آکاردئونی، کلیه سفارشات را توسط رنگ کوره ای رنگ آمیزی می نماید. بنابر این علاوه بر اینکه درب آکاردئونی مدت بیشتری زیبایی ظاهری خود را حفظ می نماید، از فرسایش آن نیز جلوگیری می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۶ ، ۲۱:۵۸
ماندانا gh
سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۰۰ ق.ظ

مشخصات حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی نوعی حفاظ امنیتی است که برای جلوگیری از ورود بیگانگان استفاده می شود. با توجه به شکل ساخت این درب ها نام آکاردئونی به آن اطلاق می شود. شرکت صنایع فلزی کاوه تولید کننده عمده حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی در تهران است که سفارشات را در سطح کشور ارسال می کند.

 

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

 

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

 

جنس درب آکاردئونی از آهن است و در ظاهر شبیه به شبکه هایی لوزی شکل است. این حفاظ با اشغال کمترین فضا و بدون ایجاد مزاحمت در ورودی آپارتمان های مسکونی و یا اداری نصب می شود. برای حفظ امنیت برای بیشتر ساختمان هایی که دارای درب ضد سرقت می باشند، پروژه های حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی نیز هم زمان اجرا می شود.

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی کاوه به طور معمول دارای دو نوع قفل کارآمد می باشد که ضریب نفوذپذیری را به صفر کاهش می دهد. بر روی درب های آکاردئونی این شرکت ، علاوه بر یک قفل روکار، یک قفل سوئیچی و توکار هم نصب شده که امنیت بالایی ایجاد می کند. امکان نصب چندین قفل دیگر بر روی درب آکاردئونی وجود دارد که بنابر سفارش مشتری قابل اجرا می باشد.

رنگ آمیزی درب آکاردئونی با رنگ الکترواستاتیک کوره ای است که از نظر ماندگاری و قدرت پوشانندگی بهترین انتخاب است. رنگ بندی های متنوع حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر زیبایی آن افزوده و هماهنگی کامل با دکوراسیون ساختمان دارد. رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای از شیک ترین رنگ های درب اکاردئونی است که با انواع درب های چوبی نیز هماهنگی خوبی دارد.

مشخصه بارز درب های اکاردئونی استحکام و ایمنی فوق العاده ای است که عمر مفید و کارایی آن را بیشتر می کند. درب های تولید شده بدون صدا باز و بسته می شوند و بر روی ریلی روان قرار دارند. برای اطلاع از قیمت ها و سفارش با کارشناسان رایگان ما تماس بگیرید.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۰:۰۰
افسانه رر
سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶ ق.ظ

انواع حفاظ روی دیوار

هنگامی که صحبت از تامین امنیت ساختمان ها و جلوگیری از ورود سارقین به میان می آید، پیش از هر چیز استفاده از حفاظ روی دیوار به ذهنمان می رسد. چرا که استفاده از حفاظ روی دیوار، یکی از متداول ترین، به صرفه ترین و مورد اعتمادترین راه های جلوگیری از تردد اشخاص از روی دیوار می باشد.

شرکت صنایع فلزی کاوه با سال ها تجربه مفید در زمینه تولید انواع حفاظ روی دیوار، شما هموطنان را در انتخاب مناسب ترین نوع حفاظ و نصب آن یاری می نماید.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

 

انواع حفاظ روی دیوار

همانطور که ابزارهای حفاظت از منازل و ساختمان ها، نظیر دوربین های مدار بسته و سیستم های دزدگیر، روز به روز در حال پیشرفت هستند، حفاظ روی دیوار نیز از این قاعده مستثنی نیست و از گذشته تا کنون انواع متفاوتی از حفاظ روی دیوار به بازار عرضه شده است.

حفاظ سرنیزه ای

قدیمی ترین نوع حفاظ که همگی ما با آن آشنایی داریم، حفاظ سرنیزه ای است. این نوع حفاظ مانند پیکان های عمودی روی دیوار قرار می گیرد. حفاظ سرنیزه ای بر ارتفاع دیوار می افزاید و نوک تیز پیکان ها نیز مانع عبور از روی دیوار می گردند.

حفاظ شاخ گوزنی

یکی از انواع پرکاربرد حفاظ روی دیوار که توسط نیروی انتظامی نیز مورد تایید واقع شده است، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ دارای شاخه های نوک تیز و در هم تنیده می باشد که حتی اگر روی زمین قرار گیرد نیز، عبور از روی آن غیر ممکن است.

حفاظ لاله ای

این نوع حفاظ روی دیوار، که نمونه ای از جدیدترین نسل حفاظ نرده دیوار است، علاوه بر آنکه جلوی هرگونه تردد از روی دیوار را می گیرد، با ظاهر زیبایی که دارد، زینت دهنده ساختمان ها خواهد بود.

حفاظ آبشاری

این نوع حفاظ روی دیوار که تا حدی به حفاظ سرنیزه ای شباهت دارد، با سرهای خمیده ای که مانند آبشار به سمت پایین کشیده شده اند، ماند از بالا رفتن سارقین از دیوار و همچنین عبور از روی حفاظ می گردد.

حفاظ بوته ای

طراحی حفاظ بوته ای از خارهای بیابان گرفته شده است. این نوع حفاظ روی دیوار، با دارا بودن انبوهی از شاخه های نوک تیز، امکان عبور از روی دیوار را از سارقین سلب می نماید.

حفاظ لیلیوم

در صورتی که به زیبایی حفاظ روی دیوار اهمیت زیادی می دهید، حتما از حفاظ لیلیوم استفاده نمایید. چرا که این نوع حفاظ روی دیوار، علاوه بر اینکه در تامین امنیت ساختمان ها نقش موثری ایفا می نماید، دارای ظاهری بسیار زیبا و شکیل نیز می باشد.

در پایان لازم به ذکر است که برای حفظ ایمنی ساختمان، علاوه بر آن که باید در انتخاب حفاظ دقت نمایید، تعیین تراکم مناسب برای حفاظ، عرض حفاظ روی دیوار و همچنین ارتفاع نرده روی دیوار از همیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور می توانید از مشاوره رایگان متخصصان حاضر در شرک صنایع فلزی کاوه کمک بگیرید تا با اطمینان خاطر، بهترین نوع حفاظ روی دیوار را برای تامین امنیت منزل خود انتخاب نمایید.
 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۶ ، ۰۰:۰۶
ماندانا gh
دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۰۰ ق.ظ

تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

تخمین قیمت حفاظ شاخ گوزنی تابع شاخص های متعددی است که کارشناسان شرکت صنایع فلزی کاوه بر مبنای آن اقدام به قیمت گذاری می کنند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به بودجه مشتری از نوسان نسبی برخوردار است.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

شاخصه های قیمت حفاظ شاخ گوزنی کاوه

 

نصب حفاظ برای تامین امنیت ساختمان است هرچه تراکم، عرض و ارتفاع نرده روی دیوار بیشتر باشد، نفوذپذیری آن کمتر شده و امنیت بیشتری را ایجاد می کند. بدیهی است این شاخصه روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر خواهد داشت. وزن نرده ها نشان دهنده کیفیت مواد اولیه است. نرده های بسیار سبک و کم تراکم استحکام خوبی ندارند.

کیفیت نهایی حفاظ با عواملی همچون نوع رنگ و نحوه رنگ آمیزی، نحوه تولید و مواد اولیه، نحوه نصب و نوع جوشکاری در ارتباط است. بهترین متریال در تولید حفاظ شاخ گوزنی این شرکت و با استاندارد کاری بالا تولید می شود.  استفاده از میلگرد نمره 10 و رنگ های کوره ای موجب کیفیت بالای حفاظ شده و طول عمر آن را بیشتر می کند. کیفیت مهم ترین عامل در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی است.

امنیت و زیبایی دو مقوله جدا هستند که در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شوند. مهم ترین کارایی حفاظ تامین امنیت ساکنین و جلوگیری از ورود بیگانگان به حیاط است. نرده های قدیمی تنها به این مورد توجه داشتند در حالی که حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر تامین امنیت، جلوه های بصری را نیز در نظر می گیرد. 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به معیارهای کیفی و استاندارد های بالا مشخص می شود. لازم است تا قبل از عقد قرارداد با هر شرکتی از کیفیت و نحوه تولید حفاظ آگاهی داشته باشید. امنیت مقوله مهمی است که باید جدی گرفت. نصب حفاظ های بی کیفیت و کم تراکم با قیمت کمتر نمی تواند امنیت ساکنین را تامین کند.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ آبان ۹۶ ، ۱۰:۰۰
افسانه رر
يكشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۲۰ ق.ظ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفظ امنیت منازل مسکونی و اداری از چند راه تامین می شود. نصب حفاظ روی دیوار یکی از راه های کنترل نفوذ بیگانگان به داخل فضای خصوصی است که این روزها بسیار مهم جلوه می کند. حفاظ شاخ گوزنی نامی است که بر طراحی ویژه ای از این حفاظ ها اطلاق می شود.

حفاظ شاخ گوزنی

طراحی حفاظ شاخ گوزنی

 

طراحی حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که زیبایی و امنیت را یکجا در خود دارد. به این ترتیب علاوه بر کاهش ضریب نفوذپذیری ساختمان، از لحاظ بصری و نمای شهری نیز شاخ گوزنی یک نرده زیبا محسوب می شود.

با نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارهایی با سطوح متفاوت، امکان نفوذ به حیاط غیر ممکن شده و فضای مسکونی و یا اداری ایمن تر خواهد شد. این در حالی است که همسایه ها و دیگر ساکنین محله از وجود نرده های روی دیوار دچار آسیب و مزاحمت نخواهند شد. در واقع دید و نمای حفاظ شاخ گوزنی از بیرون ساختمان، زشت و زننده نیست.

از طرفی ساکنین آپارتمان های مسکونی و یا اداری نیز نباید با نصب حفاظ، احساس ناخوشایند و محبوس بودن داشته باشند. زیبایی و طراحی ویژه حفاظ شاخ گوزنی در هماهنگی با نمای بیرونی و دکوراسیون خارجی نما به خوبی تلفیق شده و نظم موجود را حفظ می کند.

امکان رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی یکی از ویژگی هایی است که در راستای دکوراسیون خارجی نما تاثیرگذار است. نرده های قدیمی تنها به منظور حفظ امنیت ساخته می شدند این در حالی است که طراحان و متخصصان شرکت صنایع فلزی کاوه زیبایی و امنیت را در یک حفاظ مزیت می دانند.

طراحی حفاظ شاخ گوزنی به صورت کامل و با توجه به سفارش مشتری در صنایع فلزی کاوه انجام می شود. مشتری مداری و جلب رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی و مهم می باشد که همواره به آن پایبندیم.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۶ ، ۱۰:۲۰
افسانه رر

بخشی از دکوراسیون داخلی در آپارتمان ها در ارتباط با ورودی و درب آپارتمان است. درب ورودی اولین قسمتی است که مورد توجه افراد دیگر قرار می گیرد. درب ها در حفظ امنیت نقشی اساسی را ایفا می کنند و بهتر است از لحاظ بصری نیز جلوه خوبی داشته باشند. درب آکاردئونی ، زیبایی و امنیت را یکجا به ساکنین هدیه می کند.

 

درب آکاردئونی

خصوصیات درب آکاردئونی

 

محصولات متنوعی از مصالح ساختمانی تولید شده که هر کدام در رفاه و حفظ آرامش ساکنین نقش دارند. صنایع فلزی کاوه تولیدکننده حفاظ روی دیوار و درب آکاردئونی پیشگام در عرضه و تولید محصولات با کیفیت ساختمانی است.

درب های آکاردئونی تولیدی کاوه همگی به سیستم سخت افزاری قفل و لولا تجهیز شده اند و امنیت بالایی را ایجاد می کنند. این درب ها به منظور حفاظ در ورودی ساختمان نصب می شوند و مانع از ورود بیگانه به داخل آپارتمان می شوند.

ایمنی بالای تولیدات کاوه تنها خصوصیت بارز این درب ها نیست. درب آکاردئونی علاوه بر امنیت بالا، از جنبه ظاهری نیز بسیار جذاب و چشم نواز است. این محصول توانسته رضایت مشتری را در زمینه زیبایی و امنیت به دست آورد.

درب آکاردئونی از جنس فلزی، چوبی و پلیمری بنابر سفارش ساخته می شود. اسکلت اصلی درب آکاردیونی دارای یک چهارچوب اصلی است که در قسمت بالا و پایین، با دو ریل فلزی مقاوم شده است. میله های عمودی، افقی و مورب بر استحکام و عدم نفوذپذیری درب می افزاید.

ظاهر پنجره ای شکل درب های آکاردئونی با میله هایی که فضای اصلی را پر می کنند شکل می گیرد. این میله ها پوشش دهی حداکثری را بر روی جهارچوب ایجاد می کنند.

 به منظور استفاده آسان و توازن بهتر درب از یک پایه چرخ دار متحرک در قسمت پایینی آن استفاده شده است. پایه چرخ دار امکان کاربری ساده تری را فراهم کرده است.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ آبان ۹۶ ، ۱۲:۰۰
افسانه رر

آیا شما هم طرفدار خرید آسان هستید؟ خریدی که یک یا حتی چند روز کاری شما را از بین نبرد؟ آیا از محصولات حفاظ روی دیوار شرکت کاوه به ویژه شاخ گوزنیو درب های آکاردئونی خوشتان آمده است اما در فکر این هستید که چگونه این مسیر طولانی را طی کنید؟ در اهواز یا گرگان زندگی می کنید و کیلومترها از محصول دلخواهتان فاصله دارید؟

شرکت صنایع فلزی کاوه برای حل این مشکل پس از مراحل انتخاب، محصول مورد نظر خریدار را به وسیله ی باربری برای خریدار ارسال می نماید. هزینه ارسال حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی براساس حجم درخواستی و متراژ مورد نظر خریدار از باربری استعلام می گردد و به مشتری اعلام می شود در صورت رضایت مشتری و پرداخت هزینه محصول پس از گذشت 10 روز از سفارش (زمان لازم جهت آماده سازی محصول) ارسال خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ آبان ۹۶ ، ۰۸:۱۰
ا. محمدی

چگونه بدون حضور در محل از قیمت حفاظ شاخ گوزنی و درب های آکاردئونی مطلع گردید و به صورت غیر حضوری خرید نمائید؟ یا حتی قیمت های شرکت ما را با سایر شرکت ها مقایسه نمائید؟

پس از تماس با همکاران ما از طریق شماره های اعلامی در سایت، همکاران بخش فروش شما را راهنمایی خواهند نمود و در صورت درخواست شما برای آگاهی یافتن از لیست قیمت های حفاظ های روی دیوار شاخ گوزنی و درب های آکاردئونی پس از دریافت شماره تلگرام شما،  لیست قیمت های بروز محصولات شرکت از طریق تلگرام  برایتان ارسال می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ آبان ۹۶ ، ۰۸:۱۰
ا. محمدی

شرکت صنایع فلزی کاوه دوستان شهرستانی خود را از یاد نبرده است و برای راحتی انتخاب آنها در دنیای مجازی وبسایتی راه اندازی نموده و تمامی محصولات خود(شامل دربهای آکاردئونی، حفاظ های روی دیوار شاخ گوزنی، بوته ای و ... ) را در آن با ارائه مشخصات کامل محصول شامل رنگ جنس نوع جوش و ... قرار داده است. همچنین تمام دوستان می توانند برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات حفاظ های روی دیوار و درب آکاردئونی  با واحد فروش تماس حاصل نمایند ویا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ آبان ۹۶ ، ۰۸:۱۰
ا. محمدی

آیا شما هم در شهرستان زندگی می کنید؟ و از حفاظ های شاخ گوزنی شرکت صنایع فلزی کاوه خوشتان آمده است؟ اما در فکر این هستید چگونه بدون مسافرت به تهران خرید نمائید؟

ممکن است شما هم از آن دسته افراد باشید که برای دوری از آلودگی و سرو صدا ترجیح داده اید در شهرستان زندگی کنید یا وابستگی های خانوادگی یا به هر دلیل شخصی دیگری تهران را از گزینه های اولیه زندگیتان حذف کرده باشید. اما در کنار مزایایی که زندگی در شهرستان دارد از کمبود تنوع اجناس رنج ببرید.

شرکت صنایع فلزی کاوه این افتخار را دارد تا از طریق دنیای مجازی محصولاتش را در سراسر کشور معرفی نمایند و دوستان شهرستانی، که این افتخار را به شرکت صنایع فلزی کاوه داده اند و حفاظ های شاخ گوزنی را پسند کرده اند برای خرید احتیاجی به سفر حضوری به تهران ندارند، کافی است فقط متراژ مورد نظر خود را اعلام نمایند تا همکاران ما در شرکت براساس تراکم و ارتفاع حفاظ اعلامی از سوی آنها، محصول مورد نظر را آماده ساخته و از طریق باربری ارسال نمایند.


حفاظ روی دیوار

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ آبان ۹۶ ، ۱۱:۱۲
ا. محمدی