صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه
صنایع فلزی کاوه
تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

امور مشتریان: 021284270
نویسندگان
آخرین نظرات

مجتمع های مسکونی متشکل از واحدهای آپارتمانی است که در هر کدام از آن ها اعضای یک خانواده زندگی می کنند. بحث تامین امنیت مهم ترین مشکل مجتمع های مسکونی است. انواع دوربین های مدار بسته و حفاظ روی دیوار برای حفظ امنیت ساکنین موجود است. طبق یک نظرسنجی، حصار شاخ گوزنی بیشترین رضایت مشتری را کسب کرده است که به دلیلی بازدارندگی کامل آن است.

 

حصار شاخ گوزنی

چگونه حصار شاخ گوزنی امنیت بیشتری ایجاد می کند؟

 

ورود سارقین به داخل منازل، امنیت و آسایش خانواده ها را مختل می کند. صرف نظر از ضررهای اقتصادی، دزدی می تواند آسیب های روحی و روانی را برای ساکنین به وجود آورد.از این رو یک سیستم محافظتی باید از ورود سارق جلوگیری کند.

حصار شاخ گوزنی یکی از بهترین و کارآمدترین حفاظ های روی دیوار است که تراکم بالایی دارد و عبور از آن در عمل، غیر ممکن است. عرض زیاد و ارتفاع مناسب حصار شاخ گوزنی، بیشترین مانع را برای ورود به حیاط و فضای عمومی ایجاد می کند.

اغلب آپارتمان هایی که از دوربین مداربسته برای حفظ امنیت ساکنین استفاده می کنند با دشواری هایی مواجهند. از متداول ترین مشکلات دوربین های مدار بسته ، ورود سارق به داخل مجتمع است. به این صورت که مداربسته نمی تواند جلوی ورود سارق را بگیرد و مانعی بر سر راه ورود مجرمان ایجاد نمی کند. این دوربین ها مزایایی هم دارند که البته پس از رخداد جرم دزدی، می توان سارق را شناسایی کرد.

بدیهی است با نصب حصار شاخ گوزنی می توان از ورود سارق به طور کامل جلوگیری کرد. در این صورت جرمی اتفاق نخواهد افتاد و نیازی به شناسایی سارق نیست. مجتمع های مسکونی تمایل دارند تا از سیستم های امنیتی که بازدارندگی بیشتری دارد استفاده کنند. کارامدترین سیستم امنیتی باید بتواند مانع ورود مجرمان شود. شرکت صنایع فلزی کاوه تولید کننده حصار شاخ گوزنی در خدمت خانواده های ایرانی است.

 
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۸/۲۸
افسانه رر

حصار شاخ گوزنی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی