صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه
صنایع فلزی کاوه
تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

امور مشتریان: 021284270
نویسندگان
آخرین نظرات
شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴ ق.ظ

مقایسه دوربین مدار بسته و حفاظ شاخ گوزنی

اگر به دنبال نصب سیستم امنیتی و محافظتی برای ساختمان خود هستید، باید شناخت کاملی از انواع سیستم های امنیتی موجود در بازار داشته باشید. به طور کلی امنیت ساختمان از طریق نصب حفاظ روی دیوار و یا نصب سیستم های ضبط کننده چشمی تامین می شود.  در این مطلب مقایسه دوربین مدار بسته و حفاظ شاخ گوزنی را برای راهنمایی بیشتر و انتخاب هوشمندانه در نظر گرفتم.

 

مقایسه مدار بسته و شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی یا دوربین مدار بسته کدام کارایی بیشتری دارند؟

 

دوربین مدار بسته، مجهز به سیستم ضبط تصویر در روز و شب است. این دوربین با توجه به تنظیمات می تواند در همه مکان های امنیتی و دلخواه مشتری نصب شود و هر تحرکی را در حافظه خود ضبط کند. 

حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارهای اصلی و دیوارهای تراس نصب می شود. حفاظ شاخ گوزنی کاوه، دارای تراکم بالا، بلندی و عرض زیادی است. عبور از این حفاظ و ورود به محوطه حیاط  در عمل غیر ممکن است.

برای حفظ امنیت جانی و مالی ساکنین در ساختمان ها باید از یک سیستم حفاظتی قوی که مانع ورود مجرمین به داخل بنا شود، استفاده کرد. با نصب حفاظ شاخ گوزنی، امکان وقوع جرم و ورود مجرمانه به داخل محوطه وجود ندارد و سارقین نمی توانند به داخل ساختمان راه پیدا کنند. در این صورت نیازی به ضبط چهره سارقین وجود ندارد.

ساختمان هایی که مجهز به دوربین مدار بسته هستند، امکان ضبط چهره سارق را دارند ولی برای عدم ورود مجرمانه هیچ ترفندی را اجرا نمی کنند. در واقع بیگانگان به راحتی می توانند وارد محوطه و ساختمان شده و بزه مجرمانه را مرتکب شوند. البته امکان ردیابی و دستگیری مجرمان در این سیستم وجود دارد.

در مقایسه دوربین مدار بسته و حفاظ شاخ گوزنی به این نتیجه می رسیم که: دوربین مدار بسته نمی تواند مانع ورود سارقین شود ولی حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت استاندارد مانع از ورود غیر قانونی و وقوع جرم می شود. 

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی