صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه
صنایع فلزی کاوه
تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

امور مشتریان: 021284270
نویسندگان
آخرین نظرات

پیشرفت تکنولوژی در صنایع ساختمانی منجر به ساخت حفاظ های مدرن و پیشرفته تری شده است. حفاظ های ناکارآمد قدیمی جای خود را به انواع حفاظ های مستحکم و مقاوم مدرن داده اند. یکی از انواع حفاظ های روی دیوار، حفاظ سرنیزه ای است که دارای شاخه هایی با سر نیزه های تیز و منظم است و گاردی مستحکم را در روی دیوار ایجاد می کند.

 

قیمت حفاظ سر نیزه ای

محاسبه قیمت حفاظ سرنیزه ای 

 

ظاهر زیبا و یکنواخت حفاظ سر نیزه ای، علاوه بر بازدارندگی، جلوه بصری خوبی را هم بر روی دیوار ایجاد می کند. تاریخچه ساخت حفاظ سر نیزه ای به گذشته های دور بر می گردد. طراحان شرکت صنایع فلزی کاوه با استفاده از الگوهای محافظتی جدید توانسته اند طراحی حفاظ های قدیمی را به صورتی مدرن و امروزی تغییر دهند. قیمت حفاظ سر نیزه ای به مولفه های مختلفی بستگی دارد.

صنایع فلزی کاوه پیشگام در عرضه حفاظ های روی دیوار، تولیدات خود را به تمام نقاط کشور ارسال می کند. قیمت حفاظ سر نیزه ای قبل از ارسال کالا در پیش فاکتور اطلاع رسانی خواهد شد.

قیمت حفاظ سر نیزه ای دوطرفه و یک طرفه متفاوت می باشد. در ساخت  حفاظ سر نیزه ای دو طرفه، پروفیل 40*40 و چهار گوش نمره 14 استفاده شده و فاصله پروفیل های عمودی از یکدیگر 12 سانتی متر است و در هر متر حدود 8 چهارگوش نمره 14به صورت عمودی طراحی و اجرا شده است.

تفاوت قیمت حفاظ سر نیزه ای می تواند به دلیل ارتفاع و اندازه مختلف باشد. این حفاظ  در 3 ارتفاع متفاوت ارائه می شود که ارتفاع 100 -120 – 150 سانتیمتری رایج ترن اندازه استاندارد برای ساخت این حفاظ می باشد. قیمت حفاظ سر نیزه ای 100 تا 150 سانتیمتری مبلغی در حدود 75 هزار تا 110 هزار تومان متغیر می باشد. کارشناسان رایگان ما با بازدید از محل و محاسبه دقیق، قیمت حفاظ سر نیزه ای را هماهنگ می کنند.

 
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۹/۱۷

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی