صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه
صنایع فلزی کاوه
تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

امور مشتریان: 021284270
نویسندگان
آخرین نظرات

درب های آکاردئونی بهترین انتخاب برای حفظ امنیت آپارتمان های مسکونی هستند و هماهنگی خوبی با دکوراسیون داخلی دارند. مبحث زیبایی شناختی و هماهنگی نرده های محافظ با نرده ای راه پله ها و فضای داخلی مهم ترین موضوع در طراحی درب های آکاردئونی است. هیچکس تمایلی ندارد در فضایی شبیه به زندان زندگی کند لذا طراحی درب های آکاردئونی سازگار با دکوراسیون داخلی انجام می شود.

درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی با طراحی زیبا

 

پیشرفت های روز افزون در حوزه صنایع ساختمانی و مصالح ساختمانی موجب شده تا محصولات متنوع تری با استانداردهای بالا تولید شوند. در تولیدات جدید نرده های محافظ و درب های امنیتی نیز طراحی بر اساس فضای داخلی و دکوراسیون و نمای ساختمان در نظر گرفته می شود.

تولیدات شرکت صنایع فلزی کاوه با در نظر گرفتن موارد ایمنی و حفظ زیبایی فیزیکی طراحی و اجرا می شوند. به همین دلیل روزانه سفارش های متعددی برای نصب درب های آکاردئونی دریافت می شود.

درب های آکاردئونی تولیدی شرکت کاوه مجهز به سیستم سخت افزاری قفل و لولاهستند که ایمنی بالایی دارد و امکان نصب قفل های دیگر بر روی درب وجود دارد.این محصول،  علاوه بر حفظ امنیت ، جذابیت و زیبایی را نیز به خانواده ها هدیه می کند. احساس ناخوشایند محبوس بودن با طراحی زیبای درب های آکاردئونی از بین خواهد رفت.

انواع درب ها و حفاظ های آکاردئونی از محصولات امنیتی پر طرفدار هستند که در صنعت ساختمان به کار گرفته می شوند. نصب درب های آکاردئونی برای سایر ساکنین مزاحمت و مشکلی را به وجود نمی آورد و موجب تضاد در نمای ظاهری و راه پله نخواهد شد.

رنگ های متنوع این درب ها می تواند با توجه به رنگ آمیزی ساختمان انتخاب شود تا زیبایی بیشتری داشته باشد و ظاهر پنجره مانند درب های آکاردئونی نیز از لحاظ بصری و دید ظاهری نمای قابل قبولی را ایجاد می کند.

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی