صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه

تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

صنایع فلزی کاوه
صنایع فلزی کاوه
تولید کننده انواع حفاظ، نرده و درب فلزی

امور مشتریان: 021284270
نویسندگان
آخرین نظرات

خانه مکان آسایش خانواده هاست که باید از امنیت کامل برخوردار باشد. شاغل بودن زوجین موجب شده تا بسیاری از منازل مسکونی در ساعات روز خالی از سکنه باشند. برخلاف تصور عمومی اکثر دزدی ها در روز، زمانی که ساکنین منزل را ترک می کنند صورت می گیرد. با نصب حفاظ روی دیوار و دزدگیر شاخ گوزنی می توانید در نبود خود از ورود سارقین جلوگیری کنید.

دزدگیر شاخ گوزنی

نصب دزدگیر شاخ گوزنی روی دیوار

 

حفاظ شاخه گوزنی یا دزدگیر شاخ گوزنی یکی از نرده های محافظتی است که بر روی دیوار نصب می شود. این نرده با استحکام و تراکم بالا، مانع ورود سارقین به فضای داخلی و محوطه می شود. به این ترتیب امنیت کامل منزل در نبود صابخانه حفظ خواهد شد.

سارقین منازل خالی از سکنه را شناسایی کرده و به دنبال راهی برای ورود هستند اما وجود حفاظ و دزدگیر شاخ گوزنی راه نفوذ را به طور کامل مسدود می کند. شکل ظاهری این حفاظ هماهنگی با نمای خارجی ساختمان دارد و تضادی با معیارهای زیبایی شناختی در بافت شهری ایجاد نمی کند.

ارتفاع دزدگیر شاخ گوزنی تولید شده در شرکت صنایع فلزی کاوه با توجه به محل نصب متفاوت می باشد.به طور معمول این نرده در ارتفاع 70، 90، 100 و 110 تولید می شود. عرض دزدگیر شاخ گوزنی بین 50 تا 70 سانتیمتر است که با سرنیزه های تیز و برنده، امکان عبور را غیر ممکن می کند.

ارتفاع مناسب به همراه عرض زیاد دزدگیر شاخ گوزنی تنها مزیت آن نیست. مقاومت و استحکام این سازه در حدی است که امکان برش، خم خوردگی و پیچش حفاظ، بعد از نصب به هیچ عنوان وجود ندارد. در صورتیکه دزدگیر شاخ گوزنی با استاندارد لازم ساخته شود و به درستی و دقت نصب شود، بیشترین تاثیر را در حفظ امنیت و آرامش ساکنین خواهد داشت.

 
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۹/۱۲
افسانه رر

دزدگیر شاخ گوزنی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی